Bilgisayar Koltuğu

Bilgisayar günümüzde kullanımı oldukca yaygın bir gereç olduğundan bilgisayar koltuklarıda bir o kadar yaygındır. Bilgisayar koltukları ekonomik ve ergonomik olmalıdır. Uzun süre bilgisayar koltuğu kullanan kullanıcılar sağlam ve ergonomik yani bel destekli yükseklik ayarlı bilgisayar koltukları tercih etmelidirler. Son zamanlarda oldukca yaygınlaşan fileli koltuklarda sitemizde yer almaktadır. Fileli bilgisayar koltukları uzuzn süre bilgisayar başında zamanını geçirenler için çok kullanışlı bir modeldir. Oturum şekline uyum sağlar beli tam doldurur ve en önemliside terleme yapmaz.

Bilgisayar Koltukları Paketleme ve kargolama

Sofyen Müdür Ve Yönetici Koltuğu

Bir çok bilgisayar koltuğu kendi ojinal kolisinde sizlere demonte olarak gelmektedir. Yerli üretim olan bilgisayar koltukları genellikler yarı kurulumlu olarak paketli sizlere ulaşmaktadır. Bilgisayar koltuklarının kargo ücretleri sepete eklediğinizde teslim edileceği adrese göre otomatik olarak çıkmaktadır. Ürünler teslim olacakları adrese göre UPS kargo veya LOJİSTİK firmaları ile sizlere %100 sigortalı olarak gelmektedir.

Flora aLüminyum ayaklı çalışma koltuğu incelemesi

Merhaba bu yazımızda sizlere Flora çalışma ve bilgisayar koltuğu modelinden bahsediyor olacağız Alüminyum ayaklı oldukça sağlam bir yapıya sahip bir koltuk modelidir sırt kısmı alçak olduğu için çok amaçlı kullanılabilen bir koltuk modelidir. İstenilen birçok farklı renk ve kombinasyonlarda üretilebilmektedir. sağlam yapısı ve konforlu oturumu ile seçim yapan müşterilerimizi memnun bırakıcak ve pişman etmeyecek bir koltuk modelidir. yükselip alçalabilir ve sırt kısmı özel mekanizma sayesinde geriye doğru yatabilmektedir. iç iskeleti sert dökme sünger ile üretilmiş olup bu dökme sünger uzun süreli kullanımlara uygundur bu sertliğin olumsuz etkilerini kesmek için oturum ve sırt kısmında modeli tamamlayan yumşak ped şeklinde ayrı bir katman kullanılmıştır. Çalışma odanızda , Toplantı masasında ve orta statüde çalışan masalarında kullanılabilecek ve ofisinize değer katacak bir çalışma koltuğu modelidir.

Bilgisayar Koltuğu Çeşitleri


Ponte Müdür ve çalışma koltuğu Sarı Kumaş

Son yıllarda online oyunların ve e spor platformunun artması sebebiyle artık insanlar bilgisayar başında cok uzun vakitler geçirmektedir. Bilgisayar başında geçirilen uzun vakitler sebebiyle bilgisayar koltuklarında ortapedik açıdan konforlu olması kaçınılmaz bir hal aldı. Sandalyedeposu.com olarak müşterilerimize bel desteği bulunan, konforlu bilgisayar koltuklarını uygun fiyat ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yüzlerce farklı ürün ve farklı renk seçeneği ile konforu ve kaliteyi Sandalyedeposu.com olarak uygun fiyat ile birleştirip sizlere sunmaktayız. Saatlerce farklı platformlar üzerinden araştırma yapmak zorunda kalmadan güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.