Ofis Koltuğu Modelleri

Kullandığınız ofis koltuğu rahat mı? Çalışırken bel ve sırt ağrısı yaşıyor musunuz? Ofis çalışmasında veriminizi artıracak en önemli unsurlardan bir tanesi ofis koltuğu seçimidir. Doğru, ofis koltuğu tercih ettiğinizde çalışmalarınızı bölen ağrıları elemine edebilirsiniz. Omurgayı destekleyen, özel ofis koltuğu yastıklarıyla konforunuzu artıran modelleri kullanmayı sevebilirsiniz. 

Ofis koltuğu alırken çalışma konforunuzu etkileyen çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Bunların başında ergonomi gelir. Kullanıcı dostu, omurgayı destekleyen, ayarlanabilir yüksekliğe ve boya sahip olan koltuklar, rahat etmenize yardım eder. Sırt kısmının ayarlanabilir yapıda olması da sizin için doğru oturma pozisyonunu bulmanıza yardımcıdır. Kullanılan malzeme kalitesi, oturduğunuzda kendinizi rahat hissetmenize, iş yerinizde verimli bir mesai geçirmenize katkı sağlar. 

Desemo Yıldız Ayaklı Çalışma Koltuğu (Fuşya)

En İyi Ofis Koltukları

Oturduğunuzda kendinizi oraya aitmişsiniz gibi hissetmeye yardımcı en iyi ofis koltukları, şık, modern, sportif görünümleriyle farklı tarzları yansıtır. Şıklığa ve estetiğe daha fazla önem verenler için istiridye ofis koltuğu modelleri daha uygundur. Yıldız ayak tasarımlı modellerin yanı sıra, sabit ayaklı bekleme salonu koltuğu da ofislerinizde ve çalışma alanlarınıza yakışacak seçeneklerdir. 

Ergonomik ofis koltuğu modelleri arasında, Mark yönetici ve müdür koltuğu, Hammer müdür ve yönetici koltuğu yer alır. Sırt kısmı diğer modellere göre daha uzundur.  Yaslanma sertliğini ve oturum derinliğini ayarlayabilirsiniz. Bu özellikleri farklı modellerde opsiyonel olabilir. O yüzden satın almadan önce beğendiğiniz modelin özelliklerini incelediğinizden emin olmalısınız. Sandalye Deposu ofis koltuğu seçeneklerini bunlar sınırlı zannettiyseniz, tabi ki değil! 

Lona Çalışma Ve Ofis Koltuğu (Siyah)

 

Uzun Çalışma Saatleri İçin İdeal Ofis Koltukları

Bel ve sırt desteği sağlayan ofis koltukları, size uzun çalışma saatleri boyunca eşlik eder. Bel, boyun ve sırt destekleri sayesinde uzun çalışma saatlerinizi konforlu şekilde geçirebilirsiniz. Bazı modellerde file kumaş detayı, terlemeyi engelleyen nefes alan kumaş yapısı, yaz kış rahat etmenize yardım eder. Çalışma ortamınızı daha konforlu ve keyifli hale getirmeye yardımcı modeller arasında: Lona çalışma ve ofis koltuğu, Desemo Yıldız Ayaklı Çalışma Koltuğu gibi ergonomik tasarımlar yer alır. Ofisinizde dekoratif ögelere yer vermekten hoşlanıyorsanız, şık bir ofis tasarımı oluşturmak isteyenlerdenseniz Gen Krom Ayaklı çalışma koltuğunu sevebilirsiniz. Alis plastik ayaklı hareketli kollu, Farhan Başlıklı Krom Ayaklı, Jaz Plastik Ayaklı Çalışma Koltuğu modellerine ofislerinizde yer açabilirsiniz. Ofisinizin iç dekorasyon yapısına, renklerine, büyüklüğüne göre tercihte bulunabilirsiniz. 

Alis Plastik Ayaklı Hareketli Kollu Çalışma Koltuğu (Siyah Fileli)

Ofis Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ofis koltuğu seçerken, çalışana özgür alan tanıyan modeller tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Koltuğunuzda kolçak, boy, sırt kısımlarının ayarlanabilirlik özelliklerine dikkat etmelisiniz. Tercih ettiğiniz koltuğun malzeme kalitesi, paslanmaz ayak detayı, terletmeyen kumaş özelliği açısından son derece önemlidir. Kalitesi yüksek sandalye modelleri, uzun yıllar bir sorun yaşamaksızın çalışmalarınıza konforla devam etmenize yardım eder. Ofis koltukları, paslanmaz ayak detayıyla hem her zaman parlak yapısını korur hem de dayanıklılığını kaybetmez. Kumaş dokusunun insan tenine zarar vermeyen ve terletmeyen özellikte olması da çalışırken rahat olmanızı sağlar. 

Tiago Başlıklı Müdür Koltuğu Hareketli Kollu (Siyah)

Modern Tasarımlı Ofis Koltukları

Tek tip ofis koltuğu modelleri yerine farklı ve zengin seçenekleriyle modern ofis dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Milo Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu, Focus Bilgisayar ve Çalışma Koltuğu modern ofis mobilyaları arasında yer alır. Montera Dökme Süngerli, Tang Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu gibi modeller şık ve modern ofis dekorasyonu için idealdir. Modern olduğu kadar kumaş dokusuyla nefes aldıran, kolay temizlenebilir özelliğiyle şıklığınızı korumaya yardım eden koltukları keyifle kullanabilirsiniz. 

Samuraj Başlıklı Krom Yıldız Ayaklı Çalışma Koltuğu

Ayarlanabilir Özelliklere Sahip Ofis Koltukları

Bir ofis koltuğunun en önemli özellikleri arasında yükseklik ve sırt açısı ayarı yer alır. Yükseklik ayarlanabilir ofis koltukları, genellikle daha çok tercih edilen modeller arasındadır. Herkesin boyu farklı olduğu için standart sandalye modelleri, her kullanıcıya uygun olmayabilir. Çalışma masasında kendi vücut özelliklerine göre ayarlayabildiği sandalyeyi kullanan personelleriniz, daha yüksek verime sahip olurlar. Sırt açısı ayarlanabilir ofis koltukları sayesinde kendi ideal oturma açınızı bulabilirsiniz. Masaya göre doğru konumda ayarlayabileceğiniz ofis koltuğunuzu, rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. White Krom Yıldız Ayaklı, Tornardo Krom Ayaklı Başlıklı, Fox fileli krom ayaklı ofis koltuğu modelleri, çalışma alanlarınız için ideal seçenekler arasındadır. Çalışma koltukları, ofis koltukları, müdür ve yönetici koltukları modelleri genellikle şirket verimliliği artırmayı hedefleyen ergonomiye sahiptir. 

Tokyo Beyaz İskeletli Başlıklı Müdür Koltuğu (Koyu Gri)

Ofis Koltuğu Modelleri ve Fiyatları

Ofis koltuğu modelleri, sırt kısmı sabit ve ayarlanabilir modeller olmak üzere ikiye ayrılabilir. Sırt kısmı sabit olan sandalyeler daha çok ofis içi dekorasyonunun ön planda olduğu iş yerleri için uygundur. Her iki model de rahat bir tasarıma sahip olmakla birlikte çalışma şekline ve ofis politikasına göre daha spor ve ayarlanabilir modelleri tercih edebilirsiniz. Krom ayaklı ofis koltukları, ağırlıklı olarak 5 ayaktan oluşan ve yıldız ayak şeklinde geçen modellerdir. 

Plastik ayaklı ofis koltukları daha çok spor tasarıma sahip olan ve genellikle tekerlekli, ayarlanabilir boy ve sırt özelliği bulunan modelleri kapsar. Samira Krom ayaklı çalışma koltuğu, sabit sırt desteğinin yanı sıra, keyifli ve konforlu bir çalışma ortamı yaratmanıza yardım eder. Monika çalışma koltuğu, birçok ofiste sıklıkla görebileceğiniz klasik çalışma koltukları grubunda yer alır. Spor tasarıma sahiptir. Renk seçenekleriyle kendi zevkinize ve ofis ortamınıza uygun spor çalışma koltuğu modellerini tercih edebilirsiniz. Her biri şıklığıyla ve fonksiyonelliğiyle dikkat çeken ofis koltuğu fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösterir. 

Farklı ebatlardaki, kumaş yapılarındaki modeller, kullanılan malzemenin ve üretimdeki işçiliğin kalitesine bağlı olarak farklı fiyatlara sahiptir. Bütçenize uygun seçenekleri bularak uzun yıllar başka bir ofis koltuğuna ihtiyaç duymadan çalışmak için şimdi Sandalye Deposu’nun size sunduğu zengin seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Focus Bilgisayar ve Çalışma Koltuğu Krom Yıldız Ayaklı (Koyu Gri Kumaş)

Ergonomik Ofis Koltuğu Tavsiye

Ergonomik ofis koltuğu arayanların dikkat etmesi gereken özellikler şunlardır: 

Rahatlık: Döşemesi, oturum alanı, sırt alanının uzunluğu bir ofis koltuğunun rahatlığı açısından önemlidir. 

Ayarlanabilirlik: Boy, sırt dikliği, kolçak konumunun ayarlanabilmesi, çalışma sırasında kullanıcıya istediği rahatlıkta kullanması için ortam yaratır. 

Kumaş Seçimi: Koltukların döşemelik kumaşları, yaz kış terletmeyen ve kaşındırmayan özellikte olmalıdır. Loya keten, mat deri ve nubuk gibi kumaşlar birinci kalite olduğu sürece kullandığınız ofis koltuğu teninizi rahatsız etmez. 

Fonksiyonellik: Tekerlekli ayak tasarımı, ayarlanabilir boy ve kolçak boyu, sandalyenin dik durma açısı, fonksiyonellik açısından dikkat etmeniz gereken özelliklerdir. 

Ayak Yapısı: Sabit ya da tekerlekli ayak tasarımının zarifliği hem hareket alanı açısından hem de temizlik açısından rahatlık sağlar. Sabit ayaklı ofis koltuklarını genellikle bekleme salonlarında tercih edebilirsiniz. Hareketli yani tekerlekli sandalye modelleri, ofis içinde uzanmanız gereken alanlara daha etkili şekilde yetişmenize olanak tanır. Sandalyenizi işi bittikten sonra masanın altında doğru sürerken de sizi zorlamaz. 

Kolçak Tasarımı: Sandalyenizde bulunan kolçakların boyu ayarlanabilir yapıdaysa kendinize daha fazla hareket alanı açabilirsiniz. Kolçaksız sandalye modellerini de istediğinize bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Çalışırken kolçakların sizin için hareket alanını kısıtlayıcı bir etkisi olduğunu düşünüyorsanız kolçaksız ofis koltuğu modellerini tercih ederek rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. 

Uzun süreli oturma konforu bütün bu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Oturum alanının yeterince rahat olması, sırt desteğinin ideal sertlikte olması, ofis içinde geçirdiğiniz zamanın kalitesini belirler. Kendiniz için ideal ofis koltuğu modelini beğenirken vücut özelliklerinizi, çalışma ortamınızı ve ofis içindeki gereksinimlerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Şimdi Sandalye Deposu güvencesiyle ofis mobilyası almanın rahatlığından faydalanabilirsiniz. 

Many Plus Müdür ve Yönetici Koltuğu

 

En Ucuz Ofis Koltuğu

Koltuk gibi mobilyalar çok faklı mekanlarda kullanılmak üzere sipariş edilmektedir. Birçok müşterimiz ofiste kullandığı koltuklarını ticari mekanlar için seçimini yapıp sipariş verirken birçok müşterimizde evinde kullanmak amacı ile sipariş vermektedir. Bizim sergilediğimiz ürünler konusunda ürün yelpazemiz ticari ve özel meskenler için kullanılabilecek nitelikte çok sayıda bilgisayar koltuğu modeli bulunmaktadır. Bu modeller genellikle stoklarda tutulmakta olup renk çok farklı renk seçenekleri bulunması ile birlikte seçenek sayısı ve model sayısı hızla artmaktadır. Stoklarda bulunan çalışma koltuğu modelleri sipariş sonrasında demonte olarak kolili bir şekilde ilgili kargo firmasına teslim edilmekte ve ulaşımı % 100 sigortalı olarak yapılmaktadır.

Donkly Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu

 

Ofis Koltuğu Hakkında Soru Cevaplar


Ofis koltuğunun rengini değiştirebilirmisiniz ?

Merhaba kullandığınız ofis koltuğunun rengini değiştirebiliriz fakat depomuza yakın bir yerde olmanız ve ulaşım ve maliyet açısından son derece önemlidir aksi halde kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Depomuzu ziyaret edebilir ve istediğiniz rengi seçim yapabilirsiniz.

Beğendiğim koltuğun rengini seçebilirmiyiz ?

Merhaba kullandığınız koltuğun rengini değiştirebiliriz fakat depomuza yakın bir yerde olmanız ve ulaşım ve maliyet açısından son derece önemlidir aksi halde kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Depomuzu ziyaret edebilir ve istediğiniz rengi seçim yapabilirsiniz.Merhaba kullandığınız oturma biriminin rengini değiştirebiliriz fakat depomuza yakın bir yerde olmanız ve ulaşım ve maliyet açısından son derece önemlidir aksi halde kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Depomuzu ziyaret edebilir ve istediğiniz rengi seçim yapabilirsiniz.

Bel ağrısı çekmemek için bel destekli çalışma koltukları tercih edilmelidir?

Sitemizde oldukça  fazla çeşit ve seçenek bulunmaktadır. Öncelikle ergonomi ve rahatlık görecelidir. Çok üst düzey bir ürünü tercih ettiğinizde % 100 rahat edeceğiniz yada bel ağrılarınızı gidereceğiniz anlamına gelmez çünkü insan bedeni belirli standartlarda olsada kişinin kendine has göreceli konfor kavramları vardır , Rahat etmenizi kolaylaştırmak ve eğer ki bir vücut probleminiz ( rahatsızlığınız ) var ise daha önce denediğiniz bir koltuğu sipariş etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Ofis Koltuğu Fiyatları Nasıldır?

Ofis koltukarında fiyatlar bir çok unsura göre değişiklik göstermektedir. Ofis koltuğunun başlığı, amasör tipi ve kalitesi, sünger kalınlığı, plastik kalitesi, mekanizma kalitesi ve çeşidi, Ayak kalitesi ve tekerlek kalitesi. Bunlar çalışma koltuklarında fiyatı etkileyen başlıca sebeplerdir. Bu sebeplerin yanı sıra konfor da eklenmektedir. Seçeceğiniz ofis koltuğunu öncelikle kullanım şeklinize göre belirlemeniz gerekmektedir. Günlük olarak kaç saat üzerinde vakit geçiriyorsunuz? Ortepedik olarak sağlık probleminiz var mı? Bunlar kendize sormanız gereken başlıca sorulardandır. Ortepedik olarak problemi olanlar ve çalışma koltuğu üzerinde saatlerce vakit geçiren kişiler için çalışma koltuğunun bel desteği ve boyun desteği çok önem arzetmedir. Bunların yanı sıra tamamen kisileştirilebilen modellerde mevcuttur. Kolçak yüksekliği bel desteğinin oranı, boyun yüksekliği gibi bir çok fonksiyona sahip çalışma ve müdür koltukları mevcuttur. Bunların hepsi fiyata etki etmektedir ancak yüzlerce farklı çalışma koltuğu ve uygun fiyata tek bir platform üzerinden ulaşabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sizler için her zaman güncel ürünler ve uygun fiyatlar için çalışmakta ve müşterilerimiz için en uygun ürünleri tercih etmekteyiz.