Müdür Koltukları 

Günlük hayatta kullanılan eşyalar yaşam kalitemizi artırdığı gibi kişilik ve konumumuz hakkında da karı tarafa bilgi verir. İş hayatında belirli aşamalardan geçerek müdür olmuş olan iş insanlarının kullanması gereken eşyalar da bu nedenle önemlidir.

Müdür Koltukları Modelleri


Bir şirketin görünen yüzü ve vizyonu çoğu zaman müdürlerdir. Bu nedenle müdürler, kullandıkları eşyalara ehemmiyet göstermelidirler. Odalarında ağırladıkları misafirlerine, iş görüşmesi için gelen konuklarına iyi bir görüntü çizmek vizyonun bir parçasıdır. Bu noktada odaya ağırlığını koyacak ve dikkatleri üzerine çekecek eşyalardan birisi de müdür koltuklarıdır. Profesyonel ortamlar için konforlu şekilde üretilen bu yönetici koltuğu tipli koltuklar, odanın havasını olumlu değiştirecek ve ofis koltukları ile bir uyum içerisinde olacaktır. Genellikle makam koltuğu olarak kullanılan müdür koltuklarının birkaç özelliği vardır:

 1. Konforlu ve rahattırlar. Uzun süreli oturmalarda kullanıcıya rahatsızlık vermezler.
 2. Görüntü olarak şık ve dikkat çekicidirler. Genellikle sade tipli ancak şık koltuklardır.
 3. Kaliteli malzemeden üretilirler. Böylece bu koltukların kullanım ömrü çok daha uzun olmaktadır ve sık sık koltuk değiştirme ihtiyacı hissettirmezler.
 4. Fonksiyoneldiler. Tekerlekler sayesinde hareket ettirilebilir. Yükseklik ayarı kolaylıkla yapılabilir ve bazı koltuklarda eğim ayarı da vardır.
 5. Döşeme kalitesi. Müdür koltuklarında döşemeler normal sandalye ve koltuğa göre daha kaliteli olmaktadır.

Hammer Müdür Ve Yönetici Koltuğu (Siyah Deri)

En Çok Tercih Edilen Müdür Koltukları


Makam odalarında sıkça kullanılan yönetici koltuğu özenle seçilmelidir. Bu tür eşyalar şirket vizyonunu ve ufkunu belli eden yegâne eşyalardan biridir. Bu nedenle müdür koltuğu alırken tercih sebebi olarak bazı noktalar vardır. En çok tercih edilen müdür koltukları da bu nedenlerden dolayı tercih edilmektedirler. Koltuk malzemelerinin kaliteli olması tercih sebepleri arasındadır. Kaliteli malzemeli koltuklar oturma rahatlığı ve konforu sağladığı için çok daha fazla tercih edilmektedirler. Ofis koltuğu seçerken rahat olmasına bu yüzden ekstra önem gösterilmektedir. Şıklık ve rahatlık da en çok tercih edilen müdür koltuklarının özelliklerindendir. Dış görünüşü güzel olan koltuklar, diğer koltuklara göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Yine en çok tercih edilen müdür koltukları arasında en kullanışlı olanlar da bulunmaktadır. Dirsek dayamaları, tekerlek kısımları, yükseklik ayarlama gibi fonksiyonları en rahat çalışan koltuklar diğer koltuklara göre daha fazla tercih edilir. Bu noktada Sandalye Deposu olarak bizler, en çok tercih edilen müdür koltuklarını satın almak isteyen müşterilerimize en uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız.


Nelson Müdür Ve Yönetici Koltuğu

Malzeme Çeşitlerine göre Müdür Koltukları


Yönetici koltuğu türleri, koltuğun malzeme çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Müdür koltuğu alırken bu çeşitleri bilmeli ve ihtiyacınıza göre bir tercih yapmalısınız. Farklı türlerde ve özelliklerde olan bu koltuklar, kullanıcılarına farklı avantajlar sunmaktadır. Koltukların kalitesine ve özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösterirken en bilinen ofis koltuğu modelleri fileli ve suni deri tipli ofis koltuklarıdır. Fileli ve suni deriden üretilen koltuklar arasında belli başlı farklılıklar vardır. Bu farklılıklar:

 1. Malzeme farkı: Suni deriden üretilen müdür koltukları genellikle daha yumuşaktır ve uzun süreli kullanımlarda oturan kişiyi daha az yorar. Fileli ofis koltuklarında ise malzemenin sırt bölgesinde bulunan fileler yardımıyla hava akışı sağlanır ve terleme önlenir.
 2. Estetik: Fileli koltuklar daha hafif ve mobil bir görüntüye sahiptir. Suni deriden üretilen koltuklar ise fileli koltuklara göre daha şık ve şatafatlı görüntüye sahiptir.
 3. Konfor: Fileli koltuklar hava akışı sağladığı için uzun süreli oturmalarda terlemeyi önler ve konforu bu şekilde sağlar. Suni deri koltuklar ise daha yumuşaktır.
 4. Temizlik: Fileli koltuklar, ergonomik yapıları nedeniyle temizlenme sırasında biraz uğraş gerektirebilir. Suni derili koltukların ise temizliği daha kolaydır.

Memba Krom Ayaklı Müdür Koltuğu

 

Uygun Fiyatlı Müdür Koltuğu Modelleri


Dış görünüş ve kullanılan eşya, muhataba kişilik ve hayat kalitesi bakımından verilen ilk izlenimdir. Bu nedenle günlük hayatta kullanılan eşyalar ne kadar şık görünüşlü ve dikkat çekici olursa karşı tarafta olumlu izlenim bırakma olasılığı o kadar artmaktadır. Bu nedenle iş yerlerinde kullanılan yönetici koltuğu, büyük önem taşımaktadır. Özellikle iş görüşmeleri sırasında karşı tarafın fikirlerinde etkili olan dış görünüşü kullanılan eşyalar da tamamlar niteliktedir. Bu nedenle müdür koltuğu önemi daha da artmaktadır. Çok çeşitli renk, model ve şekillerde olabilen müdür koltuklarından zevk, ihtiyaç ve bütçeye göre seçim yapılabilmektedir.  Bizler sandalye deposu olarak en uygun fiyat politikasını maksimum performansa endeksli olarak uygulamaktayız. Güvenli Alışveriş ve kaliteli hizmeti müdür koltuğu, ofis koltuğu, bekleme salonu koltuğu başta olmak kaydıyla bütün koltuk çeşitlerinde uyguluyoruz. Peki kaliteli bir ofis koltuğu seçerken nelere dikkat etmeliyiz.

 1. Dikkat edilmesi gereken ilk nokta, ihtiyaca yönelik bir koltuk seçmektir. Görüntüsü güzel olduğu için yahut birkaç özelliği çok beğenildiği için ihtiyacınızı karşılamayacak şekildeki koltukları tercih etmemelisiniz.
 2. Odanızdaki diğer eşyalarla uygun olacak şekildeki koltuklar tercihiniz olmalı.
 3. Olabildiğince işlevsel ve malzeme kalitesi yeterli olan koltukları tercih etmelisiniz.
 4. Fiyat açısından sizleri zorlamayacak, bütçenize uygun olan müdür koltuklarını seçmelisiniz.

Müdür koltukarında fiyatlar bir çok unsura göre değişiklik göstermektedir. Müdür koltuğunun başlığı, amasör tipi ve kalitesi, sünger kalınlığı, plastik kalitesi, mekanizma kalitesi ve çeşidi, Ayak kalitesi ve tekerlek kalitesi. Bunlar çalışma koltuklarında fiyatı etkileyen başlıca sebeplerdir. Bu sebeplerin yanı sıra konfor da eklenmektedir. Seçeceğiniz müdür koltuğunu öncelikle kullanım şeklinize göre belirlemeniz gerekmektedir. Günlük olarak kaç saat üzerinde vakit geçiriyorsunuz? Ortepedik olarak sağlık probleminiz var mı? Bunlar kendize sormanız gereken başlıca sorulardandır. Ortepedik olarak problemi olanlar ve çalışma koltuğu üzerinde saatlerce vakit geçiren kişiler için çalışma koltuğunun bel desteği ve boyun desteği çok önem arzetmedir. Bunların yanı sıra tamamen kisileştirilebilen modellerde mevcuttur. Kolçak yüksekliği bel desteğinin oranı, boyun yüksekliği gibi bir çok fonksiyona sahip çalışma ve müdür koltukları mevcuttur. Bunların hepsi fiyata etki etmektedir ancak yüzlerce farklı müdür koltuğu ve uygun fiyata tek bir platform üzerinden ulaşabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sizler için her zaman güncel ürünler ve uygun fiyatlar için çalışmakta ve müşterilerimiz için en uygun ürünleri tercih etmekteyiz.

 

Enjoy Plus Yönetici koltuğu


Müdür Koltuğu kurulumu nasıl yapılır?


Sipariş edildiğinde demonte şekilde gelen yönetici koltuğu kurulumu oldukça basittir. Tek yapılması gereken ambalaj içerisinden çıkan kurulum talimatlarını izlemektir. Müdür koltuğu kurulumu için öncelikle yapılması gereken ambalajı açmaktır. Bu işlem yapıldıktan bütün parçalar özenle çıkarılmalı ve karıştırılmamalıdır. Sonrasında montaj talimatlarının yazılı olduğu kâğıttan da yardım alarak ilk önce ofis koltuğu iskeletini monte edin. Parçaların gerekli noktalara takılarak yapıldığı bu montaj işleminde genel olarak ilk önce koltuğun alt bölgeleri ve sırt dayanağı takılır. Sonrasında tekerleri takın ve koltuk kısmını oturulacak bölgeye yerleştirin. Bütün parçaların yerlerine tam olarak oturduğundan emin olduktan sonra yapılması gereken son işlem kol dayama gibi geriye kalan aksesuarların montajıdır. Son olarak yükseklik ve yatay durumu ayarlayarak son kontrollerin yapılması gerekmektedir. Bu şekilde kolay kurulum yapılan koltukları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Bu sayfamızdaki 480 i aşkın müdür koltuğu modeli ve müşteri odaklı renk seçenekleri ile piyasada ulaşamayacağınız ucuzluktaki fiyatlara istediğiniz konfordaki müdür koltuklarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Türkiyenin her noktasına ulaşım hızlı ve en önemlisi güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

koltuk modellerimizin tamamı yönetici vasfında ürünler olup müdür koltuğu ve makam koltuğu olarak sınıflandırılmaktadır. yaklaşık iki yüz'ün üzerinde model ve ayrıca renk kombinasyonları ile hizmet vermekteyiz. Oldukça zengin bir fiyat ve model yelpazesine sahip ürün gamımız ile her porföyde müşteriye hitap etmekteyiz Evinizde bir koltuğa ihtiyacınız olduğunda veya ofisinizde onlarca , yüzlerce yönetici ve müdür koltuğu ihtiyaçlarınıza hızlı cevap verebilecek kapasiteye sahibiz. Ondörbini aşkın aktif üyemizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin birçoğu web üzerinden ulaşması sebebi ile adet gözetmeksizin siparişlerini sanal ortamda vermektedirler. Bu sebeple çok tercih edilen ve merak edilen ürünlerin videolu tanıtımlarını yaparak ürünü mümkün olduğunca fotoğraf dışına çıkarıp bir onsan kullanırken ki halini ve göz orantısı kurabilecek şekilde ürünün teknik ve görsel buyutlarını ve en önemlisi kalitesini sizlerle bulşuturmak sektörde belkide yapılmayanı yapmak bizler için onur siz değerli müşterilerimiz için ise güven sebebidir. Türkiye'nin hemen hemen her yerinde bu modellerin bir kısmını bulabilirsiniz. fakat aynı platform üzerinde bukadar çeşit ve piyasa değerinin çok altında sahip olmak Ancak sandalyedeposu.com ile mümkündür üztelik yılların verdiği tecrube gerek ulaşımda gerekse ürün çeşitliliğinde belkide en önemlisi yarı mamül olarak tutulan stokları kısa sürede montaj hattından çıkırıp sigortalı lojistik firmalarına teslim ediyoruz ve güvenle ve hızlı birşekilde siz değerli müşterilerimize ulaşımını sağlamaktayız. Sizde bu ayrıcalıktan yararlanmak için alışverişe davet ediyoruz.