Masa ayakları

350 çeşit masa ayağı modeli ve her birinin ayrı renk seçenekleri ile kombine edilebilmesi imkanı sunmaktayız , Masa ayağı konusunda uzman ekibimiz ve ağır ve hassas malzemeler için uygun sigortalı taşıma sistemimiz ile Türkiyenin her noktasına ulaşım imkanı sunmaktayız. Gerektiğinde Öncü ürünler olarak tabir ettiğimiz masa ayağı modellerini stoklarımızda adetli olarak bulabilir Acil teslim edilmesi gerektiği durumlarda bu stoklardan faydalanma imkanına sahipsiniz.

385 çeşit masa ayağı modeli ile hizmet vermekteyiz. Bu ürün gamı için bizim sunduğumuz hizmet çoğunlukla mimar ve ticari işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bir balık restorantı sahibi veya mimarı kullanacağı masa tablasına uygun masa ayağını seçer teknik olarak ve görsel olarak uygunluğunu bizlere sorabilir veya kendini karar verebilirsiniz. Bu sorgulamanın amacı müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünü vermektir. Gereksinimlerini karşılayamayacak bir masa ayağı seçiminizde problem yaşayabilirsiniz. bizlerden teknik bilgi almak için temas kurun lütfen.

Masa ayağı satın alırken teknik amaçlı bilgiye gereksinim duyabilirsiniz. Özellikle kullanacağınız masa tablası modeli ölçüleri ve kullanım yeri gibi soruların cevaplarını bulmadan masa ayağı konusunda bir karara varamazsınız, olası yanlış seçim sonuçlarını ortadan kaldırmak için bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

Çok sayıda masa ayakları modelimizi inceleyerek, iç ve dış mekanlardaki ev ve iş ortamlarınız için muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz. Modelleri ve renkleri bakımından birbirinden ayrılan çok fazla sayıda masa ayakları arayışlarınızda istediğiniz tüm el işçiliklerini sitemizde bulabileceksiniz. Ahşaptan kroma binbir çeşit ve tondaki masa ayaklarını tablalarınıza monte ederek hayalinizdeki modeli standartın dışına çıkarak oluşturabilirsiniz. Mağaza vitrinlerini gezerken rastladığınız masaların ayaklarını beğenmiyorsanız veya evde masa ayakları hasar görmüş masalarınız varsa yeniden kullanılır hale gelmeleri için önerimize kulak verebilirsiniz. Bir köşeye bırakılmış ve yer kaplamaktan başka bir işlevi olmayan masalarınızı çöpe atmak yerine, yeniden kullanılır bir hale getirmenin en ekonomik ve akıllıca yöntemi beğendiğiniz masa ayaklarını sitemiz üzerinden sipariş etmektir. Kısa sürede adreslerinize teslim edilecek olan siparişleriniz taşınma esnasından hasar görmeyecek şekilde temin edilmektedir. İşletmeleriniz veya evleriniz için istediğiniz adet masa ayakları siparişinizi, Türkiye'nin her yerinden verebilirsiniz. Tabanlarına ve görünümlerine göre çeşitli isimlerde anılan masa ayaklarının görsellerini inceleyerek almak için sitemizde yapacağınız uzun bir incelemeye hemen başlayın.

Krom masa ayakları hakkında Bilgi

Saf krom 304 numaradır, krom tıpkı gümüş ve altında olduğu gibi içine katılan diğer madenlerle değeri düşürülür ve yükseltilir. Paslanmaz diye bildiğimiz krom aslında en hızlı paslanan elementtir lakin pası şeffaf olduğu gibi bu pas kendi kendini korumaya aldığı için paslanmaz denir ve mikrop barındırmayan metallerden biridir onun için çatal, bıçak, kaşık ve mutfak gereçleri kromdan imal edilir. Piyasada yaklaşık olarak 120 çeşit krom vardır değişik değerlerde olarak, deniz suyuna ve sütte ki aside en dayanıklı elementlerden biridir, içine konulan lityum elementi ile oksidasyona kalan bölgeyi kendi atomları ile tamir ederek kendini çok iyi bir derecede korumaya alır, tıpkı canlı bi organizmada ki hücreler gibi. Kromun kaplamasına kromaj, nikel ile kaplamaya da nikelaj denir, hiçbir şekilde kaplama uzun ömürlü olamaz. Eğer Kromun üzerinde kahverengi bi demir pası varsa bu saf krom olan Kromun pası anlamına gelmez çünkü havada ve suda ki demir atomları yüzeyde tutunarak oluşturduğu pastır, Kromun uzun ömürlü olması için en sağlıklısı iyi bir polisaj yapılarak yüzeye demir atomlarının tutulmasını önlemektir ve ayda bi seferde olsa silinse ömür boyu parlaklığını korur, uzun zaman olarak ilgisiz kalan bi krom demir gibi hemen hurdaya çıkmasına gerek yoktur çünkü polisaj ile tekrar ilk günde ki gibi yeni olur. 

Döküm masa ayakları nasıl üretilmektedir ?

Pik döküm malzemeden üretilen döküm masa ayağı modelleri kum kalıba dökme işlemi ile üretilmektedir çok yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. İstenilen büyüklükteki parçalara uygulanabilmeksi ve üretimin bukadar esnek sonuçlar doğurması sebebi ile döküm masa ayaklarında sıklıkla kullanılan bir sisitemdir. İşçiliği ve uygulama süreci son derece zor ve uğraş gerektiren bir sistemdir. masa ayaklarında kullanılan kum reçine kalıbının hazırlanma işlemi Kabuk şeklinde kalıplama için reçine ve kum karışımı ya kumun reçine ile kaplanması şeklinde uygulana bilir veyakonvensiyonel karışım ile hazırlanabilmektedir. Genellikle tercih edilen yöntem masa ayaklarında ikinci kaplama yöntemidir. 

Masa ayakları kullanım alanları 

Masa ayakları ev mobilya temel bir parçasıdır. Genellikle bacaklar, sütunlar ya da şasisi bir dizi tarafından desteklenir. En iyi ayak plastik, metal, ahşap veya sentetik bir malzemeden imal edilebilir. Masa sabit bir tablo veya mekanik bir tablo olup olmadığı en temel olan bir dizi kriter, herhangi biri ile bölünmüş olabilir. Sabit tablo genişletmek veya depolama için boyutu azaltmak için herhangi bir şekilde hareket etmiyor. Sabit masaların üstleri oldukça büyükçe olabilir ve tek bir sütun veya kaide tarafından desteklenebilir. Mekanik tablolar, katlama, damla hareket üstleri veya bacakları, ya da bir şekilde yer kazanmak ya da onları daha esnek hale getirmek için yeniden olabilir. Mekanik tablolar damla yaprak tablo, yatar masalar veya katlanabilir veya bir mekanizma kilidi ile katlanan bacakları olanlar yer alır.