Uygun Fiyatlı Rattan Sandalye

Doğal malzeme dokusuyla rattan sandalye modelleri, nostaljik bir havaya sahiptir. Geçmişle bugün arasında köprü kuran vintage sandalye modellerinde kendini sıklıkla gösterir. Modern tasarımları, klasik desenlerle buluşturan rattan sandalyeler, metal ve ahşap gibi farklı malzemelerin bir araya gelmesiyle zenginleştirilir. Özellikle bahçe ve balkon mobilyalarında, eski köy evlerinin bahçelerinde, çay bahçelerinde kendine sıklıkla yer bulur.

Çeşitleri ve Modelleri

Rattan sandalye modelleri, malzemesi gereği nefes alan bir yapıya sahiptir. Palmiye ve bambu gibi ağaçların derisi soyulup şekil verilerek elde edilen rattan sandalyeler, model ve tasarım açısından zengin kullanıma sahiptir. Tasarımda zarafetle ön plana çıkan rattan sandalyeler, fonksiyonel anlamda da zengin seçenekler sunar. Kesim tarzlarıyla oval, yuvarlak, klasik, modern gibi farklı stilleri simgelerler.

Klasik plastik sandalyelere benzeyen modellere de sahiptir. Kolçaklı sırtı düz ve oturma yeriyle birleşik sandalye seçenekleri, özellikle çay bahçeleri ve kafelerde kullanılmak üzere üretilmiştir. Piknik alanlarında, balkonlarda ve bahçelerde de kullanılabilir yapıdadır.

Evlerin girişlerinde, Amerikan mutfaklı evlerde salonlarda, verandalarda, teraslarda kullanılmak üzere örgü rattan sandalye modelleri dikkat çeker. Oturma odalarında, hollerde bekleme koltuğu olarak tercih edebileceğiniz bu özel tasarımlar, evlerinizde zengin bir duruş sergiler. Dekoratif ve rahat sandalye modelleriyle konforu her alanda yaşayabilirsiniz.

Rattan sandalyeler hangi ortamlarda kullanılabilir?

Rattan sandalyeler, tasarımsal farklılıkları gereği, farklı iç mekânlarda ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Konsepte göre kafelerde, barlarda, çay bahçelerinde, çardak altlarında, teraslarda, balkonlarda tercih edilebilir. Rattan sandalye modelleri doğal malzeme kullanılarak üretildiği için uzun yıllar dayanıklılığını korur. Sağlığa zararlı bir element içermez. Rattanın şekillendirilmesiyle üretildiği için sahip olduğu esneklik, oturduğunuzda konforunuzu arttırmaya yardım eder. Taşırken sağladığı hafiflik sayesinde istediğiniz yere kolayca taşıyarak götürebilirsiniz.

Rattan sandalye modellerini, kullanabileceğiniz dış mekân seçenekleri arasında açık hava konserleri, geçici etkinlikler, bahçe mobilyalar yer alır. İç mekân tercihi olarak kafeleri, mutfakları, yemek odalarını seçebilirsiniz. Rattan mobilyalarda örme modeller daha çok ev tipi sandalyelerde tercih edilir. Çay bahçeleri ve sanat evleri gibi alanlarda da modern ve estetik bir görünüm oluşturmak için kullanılabilir. Rattan sandalyeler, fuarlarda dinlenme alanları oluşturmaya yardım edebilir.

Bahçe, teras, balkon gibi alanlarda keyifli çay saatleri, muhabbetler için yine rattan sandalye seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinizle konforunuza konfor katacak saatler geçirmekten hoşlanıyorsanız Sandalye Deposu’nun sizin için tasarladığı rattan sandalyeleri sevebilirsiniz. Rattan minderli oturma grubu tarzı setleri havuz başı, çardak altı, veranda gibi alanlarda keyif yapmak için tercih edebilirsiniz.

Rattan Sandalye Bakımı ve Temizliği Pratik İpuçları  

Kullanımı uzun ömürlü rattan sandalye seçenekleri için bakım ve temizlik de önemli bir noktadır. Rattan doğal bir malzeme olduğu için kimyasal temizleyiciler kullanmamalısınız. Kimyasallar rattanın yapısını aşındırır, sandalyenizin şık ve kaliteli duruşuna zarar verir. Bunu yaşamamak adına sandalyelerinizi haftada bir nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.

Dört ayaklı sandalyelerinizi yer kaplamaması için iç içe geçirerek saklayabilirsiniz.  Temizlik yöntemleri bakımından son derece büyük kolaylık sağlayan rattan sandalyeler, uzun süreli kullanıma uygundur. Ekstra bakım önerileri olmaksızın, kullanmadığınız zamanlarda kapalı alanlara muhafaza ederek çok uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Rattan sandalyelerin diğer mobilya türlerinden farkları nelerdir?

Rattan adı verilen esnekliği yüksek, iklim koşullarına dayanıklı bir bitkiden üretilen sandalye modellerini birçok alanda tercih edebilirsiniz. Nemden, sıcaktan ve soğuktan kolay kolay etkilenmeyen rattan sandalye modellerini açık ve kapalı alanlarda mekanın büyüklüğüne uygun olarak konumlandırabilirsiniz. Kış bahçelerinde, hobi odalarında, misafir odalarında dekoratif bir ortam yaratmak için tercih edebilirsiniz.

Rattan Sandalye Fiyatları

Rattan sandalye fiyatları, piyasada farklı markalara göre değişik rakamlara tekabül eder. Uygun fiyat avantajıyla satın alabileceğiniz Sandalye Deposu ürünlerini tamamen kendi zevkinize uygun şekilde sipariş verebilirsiniz. Güvenli alışveriş sürecinin ardından sandalyelerinizi yaklaşık bir haftalık süre zarfında teslim alabilirsiniz. 

Rattan Sandalye Modelleri: Estetiği Doğayla Buluşturan Şıklık

Rattan sandalyeler, doğal dokuları ve zarif tasarımlarıyla iç ve dış mekanlara estetik katmanın mükemmel bir yolunu sunarlar. Doğal rattan malzemesi, dayanıklılığı ve esnekliği ile dikkat çekerken, farklı tarzlarda ve fonksiyonlarda pek çok modeli bulunmaktadır.

Estetik ve Çeşitlilikte Rattan Sandalye Modelleri

Bahçelerden salonlara, balkonlardan kafelerdeki oturma alanlarına kadar, rattan sandalyeler çeşitli kullanım alanları için ideal seçenekler sunar. Ahşap ve rattanın muhteşem kombinasyonları, modern ve klasik tasarımlar, yüksek veya düşük sırtlı alternatifler ve kapitone detayları gibi çeşitlilikler, her zevke uygun sandalye seçenekleri sunar.

Dayanıklılık ve Konfor Dengesi

Rattan sandalyeler, doğal malzemesinin sağlamlığı sayesinde uzun ömürlüdür. Aynı zamanda, ergonomik yapıları ve konforlu oturma alanlarıyla da öne çıkar. Yüksek kaliteli rattan sandalyeler, konuklarınızın rahatını sağlarken, mekanınıza zarif bir dokunuş katar.

İç ve Dış Mekanlar İçin Rattan Sandalye Seçenekleri

Açık renkli rattan sandalyeler genellikle dış mekanlarda tercih edilirken, kapalı alanlar için daha geniş bir renk yelpazesi mevcuttur. Oval, yuvarlak, klasik, modern veya sallanan rattan sandalyeler, mekanınızın tarzına ve ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunar.

SandalyeDeposu'nda Rattan Sandalye Çeşitleri

SandalyeDeposu, doğal rattan sandalye modellerinde geniş bir seçenek sunar. Estetik tasarımların yanı sıra, kaliteli malzeme ve dayanıklılık garantisiyle kullanıcılarına güven verir. Bahçelerinizin veya iç mekanlarınızın dokusunu değiştirecek, zarif ve konforlu rattan sandalye seçenekleri için SandalyeDeposu'nun zengin ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

Rattan sandalyeler, şıklık, dayanıklılık ve konforu bir araya getirerek iç ve dış mekanlarınız için mükemmel seçenekler sunar. SandalyeDeposu'nun geniş ürün yelpazesi içinden ihtiyacınıza uygun rattan sandalyeyi seçerek mekanlarınıza doğal bir zarafet kazandırabilirsiniz.

Rattan sandalye yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz bir üründür. Her yıl artan ürün çeşiti ve farklı renkleri ile kullanımı oldukca artan bir üründür. Avm yemek salonlarında çay bahçelerinde fast food yemek salonlarında dört mevsim kullanılmakta olan bir sandalyedir. Kollu kolsuz ve istiflenebilir bir sandalyedir. Geniş renk ve model seçenekleri, her zevke hitap eden çeşitleri ile günümüzde artık geniş bir alana yayılmış olan sandalye modelleri, özellikle bahçeler için üretilmiş olan modellerden ziyade, hemen hemen her ortamda rahat bir kullanım imkânı veren diğer seçenekleri ile de kendini göstermektedir. Rattan sandalye modelleri dış mekanda kullanıldığı için yağmura, toza ve güneş ışığına karşı dayanıklı olmalıdır. Müşterilerimize dış mekanda kullanılması için sunduğumuz modellerin tamamı bunlara karşı dayanıklı ürünlerdir ve uzun yıllarca herhangibir deformasyon olmadan kullanılabilmektedir. 

Rattan Sandalye Kargolama

Rattan sandalye modelleri belirlenen adetlerin altında satışı olmayan ürünlerdin Min. sipariş Miktarı genellikle 6 adet olarak sınırlandırılmıştır. Genellikle bütün rattan sandalye modelleri istiflenebildiği için 6 adet olarak satın aldığınız her hangi bir model tek bağ olarak ambalajlanıp lojistik firma aracılığı ile sizlere ulaşmaktadır. Çalışmakta olduğumuz lojistik firmalar teslimat tarihi olarak 3-7 iş günü süre belirlemektedir. Ürünler %100 sigortalı olarak sizlere ulaşmaktadır.