Masa sandalye

Masa ve sandalye kategorimizde yeni sezon masa sandalye takımları ve farklı renk kombinasyonları sergilenmektedir. evinizin mutfağı ve özellikle küçük mekanlar için ve küçük evtipleri için ideal masa ve sandalye seçimleridir. Günlük yaşamınızda yeme içme ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz mutfağınızda veya salonunuzda pratik dekorasyonunuza uygun olabilecek dekoratif masa ve sandalye modelleri bulunmaktadır. Her geçen gün yenilenen ve ev yaşantınıza renk katan masa ve sandalye modelleri uygun fiyat politikamız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına değer katmaktadır.Öncelikle yemek yemek, ders çalışmak, sohbet etmek ve çalışmak gibi farklı amaçlarla kullanılan masa sandalye takımları her alanda kullanılabilmektedir. Sadece evde değil, iş yerlerinde, halka açık alanlarda, kurumlarda, cafe ve restoranlarda, bahçe, teras ve balkon gibi açık yerlerde kullanılan bu ürünlerin farkı modelleri de mevcuttur. Model seçimi kullanım amacına, kullanılacak yere, ortamdaki eşyalar ile uyumuna göre yapılabilir. Her model için farklı bir fiyat sunulmaktadır. Bu ürünler alınırken bazı hususlara dikkat etmeniz ileride pişman olmanızı önleyecektir. Ayrıca ürünleri satın almadan önce kullanılacak alanın boyutu ölçülmelidir. Bu ölçümlere göre daha ufak veya daha büyük masalar tercih edilebilir. Genel olarak masa sandalyeleri kaç kişinin kullanacağına, ne için kullanılacağına da karar verilmelidir. Ortamda bulunan eşyalar unutulmamalı, renk ve model seçimi yaparken göz önünde bulundurulmalıdır.

Masa Sandalye Takımları

En çok evlerde kullanılan bu ürünlerde, yemek odası için klasik modeller kullanılabilir. Ahşap veya beyaz tonlarını kullanarak ortamın daha ferah görünmesini sağlayabilir. Ayrıca yemek odaları için açılıp kapanabilen, ortalama 8 veya 10 kişilik masaları tercih etmeniz oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra günlük kullanıma uygun, mutfak ve bahçelerde kullanılan masa sandalyeler 4 veya 6 kişilik olması yeterlidir. Fazla alan kaplamaması ve kullanım amacına uygun olması için ortalama boyutları tercih edebilirsiniz. Kullanım alanları insanlara sıcaklık veren yerler olduğu için de, canlı renklerden yararlanılmalıdır. Yemek odalarının aksine masa sandalye takımları yerine ayrı parçalar alabilir ve kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Özellikle bahçelerde kırmızı, mavi, sarı ve yeşil gibi ana renkleri kullanarak canlı, farklı ve ilginç kombinler yapabilirsiniz. İş yeri ve ofisler ise daha ciddi ve resmi yerlerdir. Bu nedenle açık ahşap renklerini tercih edebilirsiniz. Ortalama boyutlar ofisler için de oldukça uygundur. Fakat toplantı salonu veya konferans alanı gibi yerlerde en büyük modeller tercih edilir. Cafe ve restoranlar ise halka açık olan alanlardır. Cafelerde de canlı renkler kullanılabilir. Fakat restoranlarda genellikle modern takımlar seçilmektedir. Beyazın yanı sıra krem ve altın renkleri de kullanılmaktadır.

Masa Sandalye Fiyatları

Masa sandalye takımları için verilen fiyatlar da oldukça farklıdır. Mağazalarda genellikle daha pahalı olsa da, indirim zamanları takip edildiğinde en uygun fiyatlardan bu ürünleri satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra takım olarak almak her zaman daha avantajlıdır. Takımların fiyatını belirleyen en önemli unsur ise, masanın boyutu, sandalye sayısı ve yapımında kullanılan ham maddedir. Ayrıca masaların özellikleri de fiyatı etkilemektedir. Ortalama ürünler daha uygun fiyata olurken, daha geniş ve lüks modellerin fiyatı artmaktadır. En uygun fiyatı bulabilmek için, bir çok mağazadan fiyat alınmalı ve karşılaştırma yapılmalıdır. Ya da internet üzerinde yer alan karşılaştırma listesini oluşturarak hem işlevlerini, hem de fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.