Rattan Mobilya

Sitemizde bulunan rattan mobilya modelleri alüminyum islkelet üzerine sentetik rattan örgü yapılarak üretilmiş ithal ürünlerdir. Masa üstlerinde cam vardır. Rattan mobilya genellikle yaz aylarında rehabet gören bir ürün kategorisidir. Stoktaki masa ve sandalyeler ile farklı kombinasyonlar yapılabilir. 

Rattan Mobilya Ne Demek?

Mensolo Rattan Takımı 4+1

Rattan mobilya dış mekanlarda kullanıma uygun, Güneş ışığından, tozdan ve yağmurdan etkilenmeyen ürünlere verilen gelenl isimdir. Sandalyedeposu.com olarak yerli üretim ve ithal olmak üzere her zaman güncel modeller ve uygun fiyatlarlar müşterilerimizi buluşturmayı hedeplemekteyiz. Farklı platformlarda aynı çeşit ürünler arasında saatlerce araştırma yapmanıza gerek kalmadan, tek bir platform üzerinden yüzlerce model ürüne ulaşarak en uygun fiyata ve güvenlir bir şekirle alışveriş yapnızı sağlamak bizlerin hedefidir.  

Rattan Mobilyaların Kargo Süreci?

Mavenna Masa sandalye takımı krem-kahve 150x90

Görsellerini ve videolarını sizlerle buluşturduğumuz modellerin kargo sürecin tamamen görsellerde göründüğü gibi kullanıma hazır bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Siparişinizi verdikten sonra hemen işleme alınır ve ortalama olarak 1-1,5 hafta içerisinde sizlere ulaştırmak için kargo firmalarına vermekteyiz. Sizlerinde tek yapması gereken ürünleri paketlerinden cıkararak kullanmaya başlamanız. 

Rattan Mobilyalar İle Keyifli Zamanlar?

Rattan mobilyaları bahçenizde sert hava koşullarında bile en ufak kaygı duymadan bırakabilirsiniz. Güneşli günlerde ailenizle beraber bahçenizde kayfili vakit geçirebilir ve uzun ömürlü, dayanıklı, kaliteli rattan mobilyaların keyfini cıkarabilirsiniz.